Sedacie súpravy a konferenčné stolíky vám musia ladiť: Podľa čoho ich vyberať?

Ak chcete docieliť harmóniu v priestore, mali by ste si vybrať zariadenie, ktoré sa k sebe bude hodiť. Na čo prihliadať?

Moderná sivá sedacia súprava

Konferenčný stôl by ste mali začať vyberať vtedy, keď už máte doma alebo aspoň viete, ako bude vyzerať vaša sedacia súprava. Bez sedačky by sa vám ťažko hľadal ten správny rozmer. Ideálne je, keď z každého miesta na sedačke dosiahnete pohodlne na stôl. Takto si stanovíte, aký by váš stolík mal mať rozmer. Ak máte veľkú sedaciu súpravu, môžete si namiesto jedného veľkého stolíka zaobstarať sadu dvoch, ktoré sa dajú do seba zasúvať a vy si tak vytvoríte toľko miesta, koľko budete potrebovať. Tvar a materiál by ste tiež mali prispôsobiť obyvateľom domácnosti. Ak máte malé deti, nie je vhodný stôl so sklenenou doskou a ostrými rohmi. Ideálny je konferenčný stolík guľatý, oválny alebo so zaoblenými rohmi. Pre staršie osoby sú praktickejšie konferenčné stolíky, ktoré svojou výškou zodpovedajú výške sedacej plochy alebo sú ešte vyššie ako samotná sedacia súprava. Výhoda? Nebudete sa musieť potom príliš predkláňať, ak si budete chcieť z konferenčného stolíka niečo vziať.

Úložný priestor i dizajn hrajú rolu

Niektoré stolíky sú vybavené aj úložným priestorom, čo sa môže hodiť najmä v domácnostiach, v ktorých sa počíta každý centimeter. Farbu a dizajn konferenčného stolíka by sme mali zladiť so zvyšným vybavením obývacej izby, taktiež aj so sedacou súpravou. Zo širokej ponuky nie je problém vybrať si ten správny konferenčný stôl ako stvorený pre váš interiér. V ponuke nájdete kovové, plastové, drevené i sklenené stolíky v desiatkach prevedení tak, aby ste ich dokonale zladili so sedacími súpravami z výberu, ktorý ponúka Môjnábytok.sk. Ak si túžite vybrať praktický a vhodný konferenčný stolík, na tomto mieste nájdete tradičné, retro i dizajnové kúsky, ktoré na seba strhnú všetku pozornosť. Ak máte minimalistickú sedaciu súpravu, oživením bude sklenený alebo kovový konferenčný stolík. Ak je navrhnutá skôr v romantickom duchu, drevo bude tou správnou voľbou. Mnohé kúsky nájdete v prevedení, ktoré je z rovnakej zostavy, aby ste mohli docieliť dokonalú harmóniu v priestore. 

Moderný biely konferenčný stolík