Neriskujte, stavte na istotu s idealsedacky.sk

Na Slovenskom trhu funguje viacero firiem, ktoré sa zaoberajú distribúciou, alebo aj samotnou výrobou sedačiek na mieru. Samozrejme, že sa každá spoločnosť zaručuje za to, že práve ich sedačky sú tie najlepšie a že na trhu nič lepšie nenájdete. Častokrát však ide o hŕstku ľudí, ktorí ani poriadne nevedia, ako sa v tomto segmente pohybovať, ale robia to iba za vidinou zisku vzhľadom na vyššiu cenovku sedačiek vyrobených na mieru.

Sedačka na mieru

Prečo sedačka na mieru?

Určite ste sa stretli s problémami spojenými so zariaďovaním bytu či kancelárskych priestorov. Najčastejším problémom býva to, že nemôžete nájsť sedaciu súpravu, ktorá by presne zapadla do Vášho konceptu. Každá miestnosť je špecifické a takisto aj jej zariadenie. Práve preto Vám ponúkame možnosť objednávky sedačky, ktorá bude vyrobená na mieru podľa Vašich predstáv.

Čo je zahrnuté vo fráze „sedačka na mieru“?

V podstate všetko, čo si môžete z tejto frázy vyvodiť. Pri objednávke si môžete vybrať od rozmerov cez tvar až po materiál a farebné prevedenie. Máte obývačku menších rozmerov? Žiadny problém! Riešením bude sedačka na mieru v tvare U, ktorá je navrhnutá tak, aby využila minimálny priestor na maximálne pohodlie na sedenie a zároveň nechala čo možno najviac voľného priestoru v okolí.

Ďalej si môžete vybrať či chcete, aby bol poťah kožený alebo látkový, či má mať cyklámenovú alebo tyrkysovú farbu. Na idealsedacky.sk rozumieme Vašim špecifickým požiadavkám a prispôsobujeme tomu naše služby.

Oranžová látková sedačka

Prečo sedačka na mieru od idealsedacky.sk?

Ako už vyplýva z nášho názvu, naše sedačky sú jednoducho ideálne. Ideálne pre každého a každú miestnosť. Najprv nám zadáte Vaše požiadavky (tvar, rozmery, farba, materiál, doplnky) a my následne všetko spracujeme a dodáme Vám hotovú, napr. koženú sedačku, ktorá bude pripravená na prevoz.

Ako sme spomenuli v úvode, v tomto segmente sa pohybujú (bohužiaľ) aj spoločnosti, ktorých kooperácia s klientom nemusí dopadnúť vždy najlepšie. Častokrát sa jedná o firmy, ktoré si jednoducho vytvoria webovú stránku a následne vytiahnu z klienta určitú zálohu, po ktorej by mala nasledovať výroba sedačky, k tomu už však nedôjde.

Máme za sebou nespočetné množstvo spokojných klientov, o čom svedčí aj naše portfólio prác a takisto hromada referencií od spokojných zákazníkov, ktorých požiadavky boli častokrát na prvý pohľad nesplniteľné, pre nás však nie.

Ako to funguje?

Jednoducho. Platbu, respektíve celý výrobný proces si zhrnieme v niekoľkých bodoch.

 • 1. Objednávka
  Objednávku môžete vykonať či už telefonicky, osobne alebo cez náš konfigurátor, ktorý nájdete na stránke www.idealsedacky.sk.
 • 2. Platba zálohy
  Platba zálohy je samozrejme potrebná, pretože potrebujeme vedieť, že zákazník to myslí vážne a nevyrobíme hotovú sedačku nadarmo. Záloha predstavuje 30% z celkovej ceny sedačky.
 • 3. Výroba
  Teraz je rad na nás. My v priebehu niekoľkých týždňov (2-6) vyrobíme a následne doručíme sedačku, do ktorej výroby budú zapracované všetky Vaše požiadavky, vrátane doplnkov samozrejme.
 • 4. Obojstranná spokojnosť
  Najpríjemnejšou časťou je záver, kedy je zákazník spokojný so sedačkou, ktorú sme s radosťou a nadšením vyrobili a dodali.

Sedačka na mieru je riešením pre každého, ktorého nejakým spôsobom sužuje výber z masovej výroby nábytku. A ako bonus – nemusíte sa báť, že bude mať Váš známy rovnakú sedačku ako Vy, pretože tá Vaša bude vyrobená presne podľa Vašich predstáv.