Záhradkárčenie – povinná výbava každého záhradkára

Záhradkárčite pravidelne každý deň? Trávite väčšinu svojho voľného času obrábaním na záhradke? Ak áno, tak v tom prípade by ste mali spozornieť. Prečo? Pretože vám prinášame zopár rád, kde máte zohnať dobrú pracovnú výbavu. Akú pracovnú výstroj by ste mali mať do záhrady? Čo vám nesmie chýbať ak sa chystáte pracovať na vašej záhradke?

Práca v záhrade

V prvom rade vám nesmie chýbať dobrá obuv

Vybrali ste sa na záhradku v šľapkách? To vari hádam nemyslíte vážne! Kde ste videli, aby niekto chodil pracovať na záhradku v obyčajných šľapkách? V šľapkách sa môžete maximálne tak poprechádzať, nie ich mať na sebe pri rôznych pracovných činnostiach na záhradke. Poradíme vám obuv, ktorú môžete kúpiť za naozaj výbornú cenu. Obuv vyrábanú a distribuovanú na stránke elstrote.sk! Hľadali ste kvalitu, avšak ani GPS vám nenašlo ten správny obchod s obuvou? To bolo asi tým, že kvalitu nájdete jedine na internetovej stránke elstrote.sk. Či už sa chystáte opäť do záhradky, poprípade robíte nejaké stavebné práce, obuv od elstrote.sk takúto záťaž vydrží. V ponuke majú až 820 modelov obuvi, takže sa nemusíte báť toho, že si nebudete môcť vybrať.

Pracovná obuv

Ako správny majster by ste mali mať vo vašej výbave aj pracovné rukavice.

Chráňte si svoje ruky pracovnými rukavicami

Či už sa chystáte pracovať s nejakými chemikáliami alebo idete len kosiť, poprípade rezať drevo, je dôležité, aby ste si chránili aj svoje ruky. Chcete 100% ochranu? Ak áno, tak v tom prípade siahnite po odolných pracovných rukaviciach taktiež od elstrote.sk. S týmito rukavicami sa môžete s kľudom pustiť aj do striekania záhradky. Burina sa vám v poslednej dobe akosi moc premnožila. Je na čase ju zlikvidovať.

Rukavice do záhrady

Vy však ešte nemáte postreky? Poradíme vám miesto kde ich kúpite.

Kde kúpiť dobrý postrek proti burinám?

Všemožne hľadáte postrek, ktorý ochráni vaše rastlinky pred príživníkmi? Burina sa v poslednej dobe usadila medzi rastlinky a nie a nie ju vyhnať? Poradíme vám účinný postrek proti burine na stránke hobbypredajna.sk. Už žiadna burina – iba zdravé rastlinky!