Skrine s posuvnými dverami

V súčasnej dobe sa medzi trendmi v bývaní čoraz viac udomácňujú skrine s posuvnými dverami. Je to symbol moderného vkusu každého užívateľa. Posuvné dvere majú unikátny mechanizmus a otvárajú sa horizontálnym posunutím, a tak máte vyriešený problém s nedostatkom priestoru. Tento typ skrine navyše ponúka veľa úložného priestoru na malom mieste a zároveň si viete vybrať takmer akékoľvek farebné prevedenie. Veľkou výhodou je aj prehľadné usporiadanie oblečenia v takejto šatníkovej skrini. Vnútorné úložné priestory sú rozdelené policami, tyčami na vešanie oblečenia a zásuvkami na spodné prádlo a ponožky. 

Moderná šatníková skriňa

Ak vlastníte veľkú kúpeľňu tak isto veľmi oceníte posuvné zrkadlové dvere, a tak nielen ušetríte miesto, ale navyše tento druh nábytku nepoškodia nežiadúce kvapky vody zo sprchovania. Trh ponúka neuveriteľné množstvo druhov skríň s posuvnými dverami. Zaiste nebudete mať problém vybrať si tú najvhodnejšiu farbu, dizajn a materiál.

Skrine z prírodného dreva

Nábytok z masívu patrí medzi najvyhľadávanejšie produkty na trhu s nábytkom. Zvlášť si ľudia cenia prirodzený vzhľad, príjemnú vôňu, trvanlivosť a ručnú prácu. Snúbi sa tu krása moderných línií s vysokou kvalitou a efektným vzhľadom. Harmonické spojenie prírodného materiálu s bytom majiteľa neomrzí. Šatníkové skrine s posuvnými dverami navyše často ponúkajú nadčasový dizajn, a tak ich nebudete musieť po 5 rokoch vymieňať za modernejší model.

Lacné laminátové skrine

Ak chcete ušetriť nejaké to euro, tak si môžete kúpiť laminátovú skriňu s posuvnými dverami, ktorá síce neponúka extra pevnosť a dlhovekosť ako prírodné drevo, ale na domáce použitie plnohodnotne postačuje.

Kde kúpiť posuvnú skriňu?

Škriňu s posuvnými dverami si môžete zakúpiť ako vstavanú skriňu u niektorej z nábytkových firiem, ktoré vedia tieto veci riešiť na mieru alebo klasicky voľne stojacu skriňu v eshope. Práve riešenie z eshopu vám ponúkne možnosť voľne premiestniť skriňu tam, kde sa vám bude najviac hodiť. Kvalitné a moderné skrine nájdete napríklad v eshope s nábytkom Moebelix.sk.