Koľko stojí vstavaná skriňa?

Vstavané skrine sú stále obľúbenejším typom nábytku. Oproti klasickým voľne stojacim skriniam totiž prinášajú celú radu výhod. Predovšetkým sú zhotovené priamo na mieru a vďaka tomu presne zapadnú do celkovej koncepcie domácnosti. Okrem toho pri vstavaných skriniach musíte oceniť aj ďalšie aspekty ako je vyššia kvalita oproti klasickým skriniach z obchodov.

Moderná vstavaná skriňa

Vstavaná skriňa do malej izby

Vstavané skrine šetria priestor. Vďaka tomu, že sú zabudované priamo ku stene, nevzniká medzi nimi a stenami žiadny zbytočný voľný priestor. Sú tak mimoriadne vhodné aj do malých miestností, napríklad ak bývate v bytovke.

Cena za vstavanú skriňu

Určite vás zaujíma odpoveď na otázku, koľko vlastne vstavaná skriňa stojí. Potom vedzte, že ceny skríň sa pohybujú od 500 €.  To sa síce môže zdať veľa oproti klasickým variantám veľa, avšak je známe, že vstavané skrine majú oveľa dlhšiu životnosť. Okrem toho oceníte aj ich perfektný vzhľad a veľký vnútorný priestor. Cena sa samozrejme odvíja od veľkosti skrine, kvality materiálu, ale dosť záleží aj od vnútorného usporiadania.

Lacné vstavané skrine ponúka väčšina lokálnych stolárov, a práve preto odporúčame práve takéto riešenie. Stolár z vášho mesta vám ponúkne návrh skrine, cenovú kalkuláciu, ale aj samotnú výrobu a montáž.

So dobrou vstavanou skriňou získate vynikajúci úložný priestor, kam budete môcť uskladniť oblečenie, dokumenty, hračky pre deti a mnoho ďalších vecí, ktoré nechcete mať rozhádzané po byte.