Magnetická tabuľa na odkazy

Dvere chladničky z vonkajšej strany sú v mnohých domácnostiach preplnené rôznymi magnetkami a papierikmi, ktorými zanechávame odkazy ostatným členom rodiny. Tento stav pôsobí veľmi neesteticky. Našťastie sú dnes chladničky väčšinou vstavané do kuchynskej linky, teda neumožňujú vytvorenie vývesné tabule na ich dverách.

Magnetická tabuľa

Odkazy či rôzne recepty a iné papieriky si však môžete usporiadať a zviditeľniť aj inak. Magnetické tabuľky poskytujú dostatočný priestor pre pripínanie papierikov a navyše správnym zvolením rámčeka sa môžu začleniť do zariadenia miestnosti ako celkom štýlový doplnok.

Dizajnový doplnok na odkazy

Magnetické tabuľky sa skladajú z dvoch základných plôch – samotnej tabuľky, na ktorú je možné pomocou magnetiek pripínať rôzne odkazy a rámčeka tabuľky. Ten je vhodné voliť podľa materiálu a odtieňa zariadenia, ktoré v danej miestnosti prevažuje. Magnetické tabuľky nájdete v obchodoch s písacími potrebami či interiérovými doplnkami. Nebude preto žiadnym problémom správne skombinovať vzhľad magnetickej tabuľky so zariadením priestoru.

Odkazy ale aj miesto na kreslenie

Magnetické tabuľky môžete vyvesiť v rôznych miestnostiach bytu. Hodia sa do kuchyne, chodby či do detskej izby. Práve prítomnosť magnetickej tabuľky v detskej izbe bude veľmi ocenená. Deťom bude slúžiť ako ďalší hračka, na ktorú si môžu pripínať rôzne magnetky alebo obľúbené obrázky. Špeciálna povrchová úprava magnetickej tabuľky zabezpečí, že si na ňu budú môcť deti kresliť fixkou alebo kriedou podľa typu povrchu. Svoje nákresy neskôr jednoducho zotrú a na tabuľku si budú môcť znovu kresliť či pripínať magnetky.

Magnetické tabule pri práci

Magnetické tabuľky sa však najväčšie využívajú v kanceláriách. Pracovníci v kanceláriách mávajú množstvo úloh, ktoré musia splniť, takže magnetická tabuľka poslúži ako pripomínač. Kolegovia si na nej môžu zanechávať rôzne odkazy alebo môže slúžiť aj ako miesto pre pripnutie vizitiek či dôležitých čísiel.