Nábytok na mieru

Vybavenie domácností kvalitným a funkčným nábytkom dnes nie je veľký problém. Na trhu je mnoho obchodných reťazcov, ktoré ponúkajú všetok potrebný sortiment. Rovnako tak môžete vyberať z pestrej palety firiem. Veľmi populárne sú predovšetkým systémy úložných priestorov. A to najmä v kuchyni a alebo v spálni, prípadne predsieni. Pokiaľ si však vybavujete úplne nový byt či dom, tak máme jedinečnú šancu, aby ste si nechali vyrobiť nábytok na mieru.

Kuchyňa na mieru

Výhody a nevýhody nábytku na mieru

Pri výrobe nábytku na mieru máte úplne voľnú ruku vo výbere všetkých prvkov. Môžete si zvoliť materiál, ktorý vám najviac vyhovuje, aj farbu a predovšetkým môžete ľahko prispôsobiť nábytok vášmu priestoru.

Za nevýhodu by mohla byť považovaná vyššia cena, ale to nie je celkom pravda. Odporúčame vám, aby ste si urobili ponuku od viacerých firiem a následne porovnali ako sa vysporiadajú s vašimi požiadavkami. Napríklad práve voľba materiálu často ušetrí nemalé množstvo peňazí.

Pri výbere samozrejme sledujte aj pomer kvalita a cena, pretože nízka obstarávacia cena na úkor kvality sa môže ľahko vypomstiť.

Čo všetko sa dá vyrobiť na mieru?

Výroba nábytku na mieru je veľmi flexibilná. V podstate neexistuje nábytok v domácnosti, ktorý by nebolo možné vyrobiť podľa vašich predstáv. Dokonca aj zrkadlá sa dnes dajú vyrobiť na mieru. Zrkadlo vo vami požadovanom tvare a ráme môže byť upevnené na špeciálnej doske či dokonca podsvietené.

Zrkadlo na mieru

Kde nájsť stolárov?

Šikovných remeselníkov, ktorí vám vyrobia nábytok na mieru nájdete na celom Slovensku. Odporúčame vám však, aby ste sa zamerali na lokálnych stolárov, ktorí vám budú vedieť poskytnúť svoje služby najrýchlejšie. Navyše aj cenová ponuka je u miestnych stolárov výhodnejšia.