Moderný nábytok na mieru

Každý si svoj interiér zariaďuje podľa svojho vkusu a finančných možností. Avšak o výbere nábytku rozhodujú nielen tieto kritériá, ale aj veľkosť a dispozícia bytu a hlavne skutočnosť či ide len o prechodné bývanie alebo chcete v byte zostať po zvyšok života. Pri nábytku je to podobné ako so šatami. Niekomu padne bežná konfekcia, iný si musí nechať všetko šiť na mieru. Rovnako aj nábytok si môžete zaobstarať z bohatej ponuky sériovo vyrábaného nábytku alebo si nechať zhotoviť nábytok na mieru. Zákazková výroba nábytku vám umožní uplatniť svoju fantáziu a využiť váš priestor s maximálnym vkusom i účelnosťou.

Kuchyňa na mieru

Veľké množstvo potencionálnych zákazníkov od zákazkovej výroby nábytku odrádza jeho zdanlivo vysoká cena. Túto ilúziu vytvárajú hlavne nábytkárske firmy, ktoré riešia sériovú výrobu. Pri podrobnejšom skúmaní zistíte, že rozdiel v cene nie je až tak veľký ako ste predpokladali.

Atypický nábytok na mieru

Nábytok vyrobený na mieru má niekoľko výhod. Predovšetkým si môžete nechať vyrobiť atypický nábytok, ktorý svojimi rozmermi bude presne zapadať aj do priestorov, ktoré by ste inak nevyužili. Najmä v rohoch alebo rôznych zákutiach, kde je potrebné jednak šetriť miestom, a jednak do nich žiadny typizovaný sériovo vyrábaný nábytok neumiestnite. Rovnako tak ocenia nábytok vyrobený zákazku majitelia pôdnych stavieb, kde napríklad skosený strop vytvára neriešiteľné podmienky pre umiestnenie nábytku. Veľmi vhodné a aj praktické je potom nechať zhotoviť na zákazku úložné priestory, ktoré na rozdiel od klasických skríň môžete využiť oveľa lepšie.

Nábytok na mieru

Úložný priestor si môžete navrhnúť podľa vlastných potrieb, prispôsobiť ho danému miestu aj počtu členov domácnosti. Miesto si vo vašom byte môžu nájsť atypické predmety súvisiace s prevádzkovaním športov či koníčkov. Môžete si ľahko v izbe uložiť sezónne veci alebo domáce pomôcky a spotrebiče, pre ktoré by ste v skrini ťažko hľadali miesto. Ak v byte nájdete miesto pre úložný blok, môžete si vytvoriť viac voľného priestoru aj v niektorej obývacej miestnosti.