Rohová sedacia súprava šetrí váš priestor

Rohové sedacie súpravy riešia problém s menším priestorom v mnohých domácnostiach. Vhodné umiestnenie rohovej sedačky v kúte miestnosti vám ušetrí mnoho priestoru, ktorý je potrebný na pohyb po menšej miestnosti. Ak ste doteraz nezvážili variant rohovej sedacej súpravy, teraz je na to správny čas.

Rohová sedacia súprava Estilofina

Estilofina ponúka rohové sedacie súpravy rôznych rozmerov a tvarov. Pevný skelet sedačky v tvare písmena L zapadne do akéhokoľvek priestoru. Na výber máte z ľavých a pravých rohových sedacích súprav. Zvyšný ušetrený priestor môžete elegantne zaplniť konferenčným stolíkom alebo menším kreslom z ponuky na webe Estilofiny.

Ako si správne vybrať rohovú sedačku?

 1. Odmerajte vybraný priestor.
  Zvolený kút premerajte, aby vaša nová rohová sedačka rozmermi zapadla bez komplikácií. Uistite sa, aby výška operadla nezakryla priestor, ktorý potrebujete mať odkrytý, vrátane okien či vstupu na balkón. Vyskúšajte rôzne variácie s pravým alebo ľavým dizajnom rohovej sedacej súpravy. Ak ste si vybrali rozkladaciu sedaciu súpravu, premerajte priestor aj po roztiahnutí rohovej sedačky na lôžko.
 2. Zvoľte vhodnú farbu.
  Kombinujte farebnosť vašej obývačky. Vyberte dominantnú farbu, ktorá je buď na stenách miestnosti, na nábytku alebo na podlahe a rozhodnite sa, akou farbou rohovej sedačky ich doplníte. Správna farba dokáže spríjemniť váš pocit z obývacej izby.
 3. Predstavte si svoj ideálny materiál.
  Ak preferujete exkluzívny dizajn, zvoľte rohovú sedaciu súpravu s kovovými časťami. Chróm je pri vhodnej kombinácii s ďalšími materiálmi pôsobivým doplnkom v každej obývačke. Ak máte radšej materiály, ktoré sú na dotyk teplejšie a príjemnejšie možno by ste sa mali obzrieť po rohovej sedacej súprave s drevenými doplnkami. Typ čalúnenia alebo kože je už na vašej preferencii. Koža pôsobí luxusnejšie, ale výhodou čalúnenia je zas teplejší povrch.
 4. Staňte sa dizajnérmi.
  Mnoho ľudí podcení výber správnej rohovej sedačky. Nábytok je charakteristikou vášho priestoru a stretávate sa s ním každý deň niekoľko rokov. Rôzne dizajnové možnosti rohových sedacích súprav na Estilofine potešia konzervatívnych, ale aj odvážnych. Nebojte sa experimentovať a doprajte si sedaciu súpravu, s ktorou bude vaša domácnosť vašim obľúbeným priestorom.

Rohová sedacia súprava je správnym riešením, ak ešte stále váhate, kam by ste mohli umiestniť aj tú svoju sedačku. Na Estilofine nájdete výber rohových sedacích súprav presne podľa vašich predstáv. Možnosti, ktoré tento typ konštrukcie ponúka vám môžu otvoriť svieži pohľad na známy priestor.