Drevené konferenčné stolíky

Obývačka je miesto, kde sa stretáva celá rodina, aby spolu po náročných pracovných a školských dňoch trávila spoločné chvíle. V tejto izbe sa tiež pravidelne oddávate relaxu a čerpáte nové sily do ďalších dní, preto by obývacia izba mala byť vybavená naozaj multifunkčne, komfortne a presne podľa vašich predstáv a potrieb.

Štvorcový konferenčný stolík

Okrem priestrannej sedacej súpravy, ktorá nesmie chýbať v žiadnej obývačke by ste mali venovať pozornosť aj nábytku, ktorý vám bude po ruke kedykoľvek si naň spomeniete. Napríklad na odkladanie rôznych vecí. Reč je samozrejme o praktickom a modernom konferenčnom stolíku.

Materiál konferenčného stolíka

V dnešnom, modernom a technicky vyspelom svete, môžete mať konferenčný stolík takmer z akéhokoľvek materiálu. Ak sa rozhodnete pre kameň, môžeme byť z kameňa, ak dávate prednosť plastu môže byť z neho, ak sa vám páči sklo, tak si kúpte konferenčný stolík zo skla. Klasici a nielen tí samozrejme radšej siahnu po dreve, pretože to roky patrí medzi najžiadanejšie materiály. Konferenčné stolíky z masívneho dreva sú vhodné do rustikálne zariadených interiérov alebo do interiérov vidieckeho štýlu. Krása pravého dreva je však zdanená celkovou hutnosťou a ťažkosťou konferenčného stolíku.

Alternatívou sú konferenčné stolíky z drevotrieskovej dosky, ktorá pôsobí decentne, vzdušne a ľahko. Dyhy sú ponúkané v rôznych farebných prevedeniach. Môžete si vyberať z farieb najrôznejších typov drevín, a to nielen tuzemských, ale aj exotických.

Dizajn drevených konferenčných stolíkov

Ak si vyberiete drevený konferenčný stolík, tak majme na pamäti, že by sme mali vyberať z modelov, ktoré nie sú kombinované so žiadnym ďalším materiálom. Konferenčný stolík z masívu doplnený o kovové nohy alebo hliníkové rámčeky vyplnené mliečnym sklom môže pôsobiť trochu nevkusne. Ak chcete drevo, tak vyberajte iba celodrevené stolíky v jednom farebnom prevedení.

Širšie možnosti výberu budete mať vtedy, ak dáte prednosť konferenčným stolíkom z drevotriesky. Farebná škála dýh vám dovolí vybrať taký stolík, ktorý sa bude najlepšie snúbiť s existujúcim interiérom. Dyhu navyše môžete kombinovať s ďalšími materiálmi. Veľmi dobre sa snúbi s klasickým drevom, hliníkom, sklom i kovom.