Zabudnite na hluk

Bum bác, tresk plesk! Živá hudba sa len tak ozýva zo skúšobne nádejných kapiel. Dennodenné tréningy a neustále zdokonalovanie sa si vyžaduje viac trpezlivosti pre susedov, ktorím už len len tak prestávajú pracovať nervy. Predsa len je to nepríjemné, keď sedíte doma pri večeri v kruhu svojej rodiny a riady na stole vám len tak s radosťou nadskakujú! Prinajhoršom vám môžu padať veci z poličiek. To by vás vytočilo do nepríčetna! Avšak je múdre, keď si mladé nádejné kapely zdekujú svoje nástroje do skúšobne a tam si z vesela hrajú. Môžete sa prísť na nich aj kuknúť, určite sa už na nich nebudete hnevať za to, že vám prednedávnom hrávali za stenami.

Zvuková izolácia steny

Avšak čo robiť ak si váš sused predsa len rád zahrá na svojom obľúbenom hudobnom nástroji?

Najlepším riešením je odhlučnenie

Už máte dosť otriasania a rachotu od susedov? Máte radi živú hudbu, avšak tá od susedov a ešte k tomu v nočných hodinách vás privádza do šialenstva? Čo robiť preto, aby ste si už nemuseli dávať štuple do uší a neprikrývať si ich vankúšom? Mnoho otázok a zatiaľ žiadna odpoveď. Až doteraz. My vám poradíme. Mali by ste vedieť, že pre vás bude najlepším riešením požiadať o pomoc spoločnosť Potichu, ktorá vám hravo poradí čo robiť v tom prípade ak sa od vašich susedov šíri hluk. Najlepšia pomoc akú nájdete v okolí! Tak už nikde nehľadajte a kontaktujte ich. Najlepšie odhlučnenie jedine od Potichu!

Odhlučnenie podlahy

Kde nájdete najlepší hudobný nástroj?

Vy, čo radi hrávate, chcete odporučiť, kde si môžete kúpiť ten najkvalitnejší hudobný nástroj? Nezapínajte GPS, počúvnite nás! Choďte na portál ehudobniny.sk, kde si môžete prehľadne popozerať hudobné nástroje. Sú cenovo dostupné aj pre rodinky z nižšími zárobkami. Takže sa neobávajte, že vaše dieťa nebude môcť vyvíjať svoj talent pre to, lebo vy nemáte peniaze na kúpu hudobného nástroja. Lacné hudobné nástroje len a len na ehudobniny.sk.
Vy ste si vybrali bicie?

Búchanie do bubnov

Ak máte chuť si zatrieskať do niečoho bez toho, aby ste niečo rozbili, tak neváhajte a kúpte si elektrické bicie. Zaberú trošku viac priestoru ako gitara, avšak prinášajú omnoho lepší zvuk. Na ehudobniny.sk si môžete poobzerať k bicím aj povinnú výbavu, a to činely, blany a paličky! Fantázia! Nehľadajte inde! Buďte najlepším bubeníkom s bicími od ehudobniny.sk!