Uhundraní seniori

Frfľoši starí! Starí ľudia sú so všetkým nespokojní, či už s nedostatočným jedením svojich vnúčat alebo s tým, že ich otravuje to, keď im chcete silou mocou pomôcť s domácimi prácami. Nie! Oni si na všetko vystačia sami! Oni všetko zvládnu! Niekedy ich treba nechať tak nech vypenia a môžete potom môžete byť s nimi zase za dobré. Až dovtedy, kým vám do ruky nedajú štangľu salámy a nenútia vás ju jesť! Márnosť šedivá!

Dôchodcovia na lavičke

Osamelí dôchodca

Pozeranie telenoviel pre osamelé babky a pozeranie dokumentárnych vojenských filmov pre osamelých dedkov je ako ideálne riešenie na trávenie voľného času. Dôchodcovia ho majú prakticky celý deň, iba občas ak ich nebolia kríže zájdu na svoju záhradku okopať svoju zasadenú úrodu, vziať si z nej niečo do polievky poprípade na zakusnutie. Teda samozrejme, ak to so svojim umelým chrupom požujú. Času majú habadej, avšak nie vždy je príjemné, keď musia byť sami. Niektorí si na to potrpia, niektorí by si mohli dokonca ešte nájsť aj partnera! Nerobíme si srandu, dá sa to! Aj ľudia v dôchodkovom veku si môžu nájsť partnera. Nikde nie je písané, že to tak nemôže byť! Partnera si môžu nájsť aj cez internetovú zoznamku na topky.singles! Prihláste ich tam a hľadajte ideálneho partnera pre vášho seniora!

Zoznamka pre seniorov?

Áno, aj taká existuje! Nikdy ste o takej nepočuli? To ste ešte neboli asi na zoznamke topky.singles! Tam nájdete zoznamku orientovanú na seniorov. Pre obmedzené miesta na zoznámenie je zoznamka topky.singles ideálnym miestom na spoznanie nového partnera. Čo viete, možno si tam nájde nejakého partnera a bude sa chcieť s ním osobne zoznámiť. Najdokonalejšie je rande pri pouličnom svetle.

Šetrné pouličné svetlo

Pre vášho ufrflaného seniora skúste zabezpečiť nové žiarovky, pretože tie staré mu na nočnej lampičke nevydržia. Zase sa mu niečo nepáči? Skúste sa zamerať na LED osvetlenie. Dokonca aj na uliciach využívajú toto šetrné pouličné LED osvetlenie! Seniori sa budú pri dohodnutom rande aj vidieť a nemusia sa báť, že im nejakou náhodou praskne nad hlavami pouličná lampa! Lampy na uliciach si toto osvetlenie doslova vyžadujú.

5/5