Toaletný stolík v spálni. Je to dobrý nápad?

Toaletný stolík je kus nábytku, ktorý je už po stáročia všeobecne známy a obľúbený. Časom sa mení len materiálom, z ktorého je vyrobený, farbami či dizajnom. To všetko pre naplnenie očakávaní zákazníkov. Dôležité je aby ste si ho kúpolo v správnom štýle, aby opticky zapadol do navrhnutého priestoru. Najdôležitejšie ale je, aby bol nielen krásny, ale aj praktický pri používaní.

Klasický toaletný stolík

Kozmetický stolík do spálne

Toaletný stolík určite dobre poslúži vo väčšine spální bez ohľadu na to či má zrkadlo v súprave alebo bez neho. Niekedy sa jednoduchý, nekomplikovaný dizajn stáva veľmi praktickým a potrebným v zhone každodenného života. Najčastejšie sa na ňom skladuje kozmetika a kadernícke doplnky, štylistické doplnky a ak je dostatok miesta, tak aj šperky s ozdobami do vlasov. Vďaka toaletnému stolíku si uľahčíte a spríjemníte rannú či večernú starostlivosť.

Toaletný stolík si môžete kúpiť v rôznych veľkostiach. Podľa toho čo potrebujete – do menších, ale aj väčších priestorov. Vďaka vhodnej veľkosti sa do neho a neho zmestí množstvo doplnkov na starostlivosť. Mnohé stolíky obsahujú zásuvky, vďaka ktorým nie sú predmety hneď viditeľné čo zvyšuje trochu vyzuálne skrášľuje izbu a zároveň nemáte veci vystavené vonkajším faktorom ako je napr. prach.

Lacný toaletný stolík

Spálňa je lepšia ako kúpeľňa

Väčšina kozmetických produktov by sa nemala skladovať na vlhkom a prekúrenom mieste, ktorým sa kúpeľňa občas stáva. Teplota v spálni je zvyčajne nižšia ako v kúpeľni, takže to je lepšie miesto pre kozmetiku, aby dlhšie vydržala. Vďaka tomu, že sa toaletný stolík nachádza v spálni, môžu kúpeľňu využívať aj ostatní členovia domácnosti bez zbytočného ponáhľania. Dôležité je aj to, že na maľovanie je najlepšie prirodzené svetlo a nie každý má v kúpeľni profesionálne osvetlenie so správnou farbou a intenzitou.

5/5