Štýlové závesné kreslá oživia interiér a poskytnú miesto pre relaxovanie

Po náročnom dni sa každý z nás vidí v pohodlí svojho domova pri televízore alebo s knihou a šálkou kávy v ruke. Závesné kreslo vám pre takýto druh relaxu poskytuje ideálne miesto, a navyše originálne dotvára celý interiér. Podľa čoho kreslo vyberať, aby bolo štýlové a zároveň praktické?

Závesné kreslá - heureka.sk

Kam s ním?

Závesné kreslo je obľúbené nielen pre svoje pohodlie, ale tiež pre svoje nenáročné umiestnenie v interiéri. Bez problémov ho totiž nainštalujete tam, kam sa bežné kreslo nevojde. Dá sa okolo neho ľahko prechádzať, kreslá zavesené na stojane v priebehu chvíle premiestnite a tie ukotvené do stropu môžete v prípade potreby zvesiť a uskladniť.

Zavesiť do stropu alebo na stojan?

Väčšinu závesných kresiel jednoducho ukotvíte do stropu, k čomu vám stačí len jeden záchytný bod. Ďalšou možnosťou je stojan, na ktorý kreslo zavesíte. Takéto kreslo môžete v rámci bytu podľa potreby premiestňovať a vždy si tak nájsť ideálne miesto pre odpočinok.

Pozor na nosnosť

Kupujete si kreslo pre seba alebo sa v ňom budete spoločne hojdať s partnermi či vašimi deťmi? V každom prípade vyberajte kreslo, ktoré je dostatočne priestranné, a predovšetkým dbajte na uvedenú maximálnu nosnosť. Tá sa pohybuje v rozmedzí od 90 až do 250 kilogramov.

Závesné kreslo ako dizajnový doplnok

Závesné kreslá fungujú ako originálny a zároveň praktický doplnok, ktorý pozdvihne celý interiér na novú úroveň. Do modernejších interiérov sa hodia závesné kreslá s oceľovou konštrukciou vypletané odolným umelým ratanom, ktoré môžete bez starostí umiestniť aj na záhradu. V byte s nábytkom z prírodných materiálov sa bude vynímať hojdacie kreslo z bavlneného vlákna zavesené na lanách. A pestrofarebné kreslo s pohodlnými vankúšmi zasa spoľahlivo prežiari čitateľský kútik v detskej izbe.

Pri hľadaní toho pravého závesného kresla do vášho bytu sa inšpirujte na Heureke. Na prvých miestach objavíte produkty, ktoré podľa hodnotenia patria k tým najobľúbenejším, Pre lepšiu predstavu o konkrétnom produkte si nezabudnite prečítať aj recenzie ľudí, ktorí si dané kreslo kúpili pred vami a mali už možnosť ho vyskúšať. Pre českých zákazníkov je tu Heureka.cz.

Štýlové závesné kreslá - recenzia