Stav vášho domu môžete zlepšiť kompletným zateplením

Bolo by škoda premýšľať nad odmietaním zateplenia. Zateplenie prebieha skoro na každom paneláku na sídlisku vo vašom okolí. Prečo by ste práve vy mali odmietnuť zatepľovanie? Nechcete si predsa zlepšiť stav vášho domčeka? Nechcete mať v domácnosti teplo, o ktoré by ste sa nemuseli báť?
Práve tým, že svoj domček nemáte zateplený, prichádzate o väčšinu tepla. Povedzte chladu rázne nie a obráťte sa na PS Stavby, ktoré vám pomôžu pri zatepľovaní staršieho domu.

Zatepľovanie bytovky

Staršie domy majú už mladosť dávno za sebou. Prečo by ste aj vy tomu vášmu dedkovi nechceli pomôcť práve zateplením domu? Mali by ste nad tým pouvažovať! Mali by ste to realizovať! Viete o tom, že PS Stavby vám pri tom pomôžu? Nemusíte sa báť, že niečo pokazíte. Nechajte si poradiť od odborníkov a zaoberajte sa kompletnou obnovou vášho domu.

Teplo uniká cez strop? Zateplite si ho!

Zbadali ste, že teplo uniká cez strop vášho staršieho domčeka? Snažili ste sa zatepliť si dom, avšak ste zabudli na dôležitú vec, a to zatepliť si aj celý strop? Rýchlo to napravte kým neudrie tuhá zima. Potom len márne budete kúriť, zima vám bude uchodiť ponad vaše hlavy. Zvýšte si tepelnú pohodu, zateplite si aj strop a predíďte veľkým tepelným únikom. PS Stavby sú tu pre vás, pomôžu vám aj pri zateplení stropu.

Obložte si steny dreveným obkladom

Akonáhle máte zateplenie hotové, mali by ste popremýšľať ako efektívne pozakrývať fľaky na stenách. Čo keby ste sa rozhodli pozakrývať ich práve dreveným obkladom vyrobeným na Slovensku? Mali by ste istotu, že je kvalitný a za dobrú cenu. Viete čo môžete od neho očakávať? Očakávajte od neho len to najlepšie, vynovte si bývanie práve dreveným obkladom od drevomaterial.sk.