Moderné chatky aj pre náročných klientov

Túžba mať vlastnú chatu tkvie v každej dobrodružnej duši, ktorá miluje prírodu a chce byť ňou neustále obklopovaná. Ak sa vám naskytla príležitosť opraviť si staršiu chatu, pomôžeme vám pri danej rekonštrukcii.

Drevené obklady a dlážky

Zrubový obklad

Kvality slovenského kvalitného zrubového obkladu poznajú už za hranicami našej krajiny. Kvalitný obklad chatiek a záhradných domčekov býva vyrábaný z dobrého a hlavne zdravého tatranského dreva. Smrekové drevo je odolné voči plesniam a vyznačuje sa najmä dlhou životnosťou. Práve preto vám odporúčame zrubový obklad z tohto kvalitného dreva. Tento obklad vám vďaka oblému tvaru bude pripomínať zrub. Vyrába sa vo vzore perodrážky, takže sa jeho inštalácie nemusíte báť.

Ak chcete predĺžiť životnosť vašej chatky, siahnite po kvalitnom exteriérovom obklade. Zo všetkých, ktoré sú k dispozícii, sú najlepšie práve trváce zrubové obklady.

Terasový priestor pri chatke

Ak máte za chatkou pekný terasový priestor, ktorého zariadenie a konštrukcia sa pomaly rozpadá, vráťte mu povestnú iskru práve výmenou podlahy. Vyberajte si pevnejšie terasové dosky, ktoré udržia aj väčšie váhy, zvládnu aj náročné poveternostné podmienky a zachovajú si svoju farbu. Sú prispôsobené na exteriér, takže sa nemusíte obávať toho, že by sa vám po prvej zime mohli znehodnotiť. Tieto terasové dosky nie sú vhodné len na chatu, ale aj k vám domov. Ak máte interiér prepojený z exteriérom otvorenou terasou alebo pergolou, práve terasové dosky sa vám budú hodiť do týchto priestorov.

Vírivka a kachle ako súčasť chatky

Moderný exteriérový drevený obklad a vynikajúce terasové dosky sú nevyhnutným vybavením každej víkendovej chatky nachádzajúcej sa v horách. V interiéri chatky bude dominantným prvkom drevený obklad stien a krbové kachle vyrobené z kvalitnej liatiny. V exteriéri zase moderné terasové dosky, terasový nábytok, ale aj vírivka, ktorá sa na väčšie terasové priestory dokonale hodí.

Zariaďte si modernú chatku, ktorá vám bude vyhovovať a budete sa na ňu pravidelne vraciať. Nesmie chýbať kvalitný slovenský zrubový obklad, moderné terasové dosky a ani kvalitný krb, či krbové kachle.