Doprajme si životabudič

Každý z nás to ráno potrebuje. Niekomu stačí preplesk od intenzívneho ranného slnka, niekomu pomôže niečo sladké a niekomu pomôže len nadopovať sa veľkou dávkou kofeínu. Do ktorej skupiny patríte vy? Na to si každý odpovedajte sám.

Príprava kávy

Kruté vstávanie

Zvoní vám budík a vám sa tak moc nechce vstávať, avšak treba. Práca za vami nepríde domov, vy musíte do nej! Ledva ledva sa zošuchnete z postele a idete si spraviť niečo čo vás preberie. Len sa nepozerajte do zrkadla, zľaknete sa! Možno vám to síce pomôže prebrať sa, avšak vy si dajte radšej niečo, čím ulahodíte aj vaším chuťovým pohárikom. Nemusíte zaťažovať vaše srdce tým, že si spôsobíte šoky, keď sa zľakáte sami seba v zrkadle! Ranná sprcha tiež urobí svoje, veď komu by nie! Ten pocit, keď vám po nahom tele stekajú osviežujúce kvapky primerane teplej vody sú na nezaplatenie. Avšak vy si to namierte do kuchynskej linky! Tam máte schovaný váš poklad. Váš životabudič. Čo to máme na mysli? Nie nenájdete tam žiadny ovocný koláč, poprípade prerastenú slaninku. Nájdete tam kávu a jej blahodarné účinky. Uvarte si vodu a zalejte si kávu.

Ktorá káva je najlepšia?

Chcete ten zaručený životabudič, ktorý začne účinkovať hneď po prvom dúšku? Tak prestaňte s nákupmi kávy v okolitých hypermarketoch a zavítajte na stránku cafepoint.sk. Vôňa lahodnej kávy vás privábi určite na ich stránku! Po vypití tejto lahodnej kávičky sa budete oblizovať od ucha k uchu. Budete mať chuť na ďalšiu. Neváhajte a chystajte chuťové poháriky.

Vy však chcete niečo sladšie?

Doping čokoládou

Nie ste moc kávičkoví a aj tak potrebujete raňajší doping? Čo tak skúsiť vynikajúcu bio čokoládu od cafepoint.sk? Táto chuťovo fantastická káva je prírodným zdrojom antioxidantov. Je chutná a máte istotu, že sú tam neni pridané samé éčka! Len čo keď by ste si kávu a čokoládu radi vychutnali, lenže otravné muchy by chceli tiež ochutnať? Nedajte sa, bojujte proti nim!

Boj proti hmyzu

Ako bojovať proti otravnému hmyzu, ktorí by si tiež rád pochutnal na vašom životabudiči? Jednoducho. Máte okná? Máte! Čo tak si nasadiť siete proti hmyzu na vaše okná? Sieťky vám ochránia vašu kávičku alebo čokoládu. Nebudete sa o ňu s nikým deliť! Kde nájdete takúto ochranu? Jedine na byvatmoderne.sk.